Biogena

article-img

Biogena, patriaci pod spoločnosť AG FOODS SK s.r.o., je česká značka špecializujúca sa na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajov podľa vlastných receptúr z najakostnejších surovín z celého sveta. Firma bola založená v roku 1995. V našom portfóliu nájdete i netradičné bylinné kúpele a unikátne darčekové čajové kazety. Okrem Českej republiky si čaje značky Biogena môžu vychutnať aj zákazníci zahraničných trhov, najmä Slovenska, Maďarska, Talianska a mnohých ďalších krajín.

Starostlivý výber surovín a vlastný vývoj receptúr

Čaje vyrábame z tých najkvalitnejších surovín, zakladáme si na starostlivom výbere z pestrej palety bylín a ovocia, ktoré sú pre naše čaje také typické. Spolupracujeme s českými dodávateľmi a nachádzame cesty k širšiemu využitiu lokálnych zdrojov.

Receptúry nových lahodných čajových variácií pochádzajú z vlastného vývoja v Českých Budějoviciach. Sústreďujeme sa na vývoj výrobkov, ktoré sledujú trendy výživových kritérií. Pre vás, našich zákazníkov, chceme len to najlepšie.

Česká výroba a kvalita

V našich výrobných halách nájdete tie najmodernejšie baliace technológie na výrobu porciovaných i sypaných čajov pre hromadné stravovanie a domácnosti.

Proces výroby prebieha podľa prísnych požiadaviek medzinárodnej normy IFS (International Food Standard).

To, že kvalita je u nás na prvom mieste, dokazuje opakovane obhájený certifikát IFS.

Naše čaje

Pre čaje značky Biogena sú charakteristické rozmanité kombinácie bylín a ovocia, intenzívne vône a delikátna chuť. Vychutnať si ich môžete v bežnom uponáhľanom dni, v rodinnom kruhu, slávnostných okamihoch alebo keď máte chvíľku pre seba.

Moderný dizajn

V čajoch značky Biogena sa spája vysoká kvalita spolu s pestrou a harmonickou kombináciou bylín a ovocia, spočínajúcou vo výnimočnej chuti. Okrem toho sa vyznačujú i osobitým dizajnom, za ktorý sme opakovane získali ocenenie „Obal roka“ a tiež „Design touch“. Na svoje si tak prídu skutoční vyznávači chutí i dizajnu.

Vy, naši zákazníci, ste tí, na ktorých nám jednoducho záleží.

Objavte s nami skutočné čaje.