Novinky

Rozširujeme sortiment


16.3.2020

Vážení zákazníci, vzhľadom k pretrvávajúcemu stavu núdze sme sa rozhodli rozšíriť sortiment na stránkach www.biogenatea.sk o trvanlivé potraviny ako je napríklad ryža, cestoviny, snacky, konzervované výrobky alebo nápoje. Rýchlosť je teraz rozhodujúca, a preto vás prosíme, aby ste dočasne ospravedlnili popisy niektorých produktov v češtine. Na preklade do slovenčiny intenzívne pracujeme. Veľmi vám ďakujeme za pochopenie.

Změna provozovatele e-shopu


29.8.2019

Milí zákazníci, chceme Vás informovať, že od 1. septembra 2019 sú výrobky spoločnosti Biogena...

article-img

Biogena pomáha Združenie ONKA v Brně


18.3.2019

Sme radi, že sme mohli pomôcť finančným darom Združenie rodičov onkologicky liečených detí ONKA v Brně. ❤️

article-img

Biogena pomáha organizácii Debra


31.1.2019

Spoločnosť Biogena podporuje neziskovú organizáciu Debra ČR, ktorej poslaním je zvyšovať kvalitu života ľudí trpiacich nemocímotýlích krídel a ich rodinám.

article-img

Vianočné sviatky


15.12.2017

article-img

Užite si dnešnú kúpeľ!


28.11.2015

Pokiaľ zatúžite po chvíľke oddychu a relaxu, siahnite po niektorej z kúpelí Biogena a naplňte si vaňu unikátnou bylinnou kúpeľou v pohodlí Vášho domova. Ideálne sa hodí pre nadchádzajúce dlhé zimné večery, kúpeľ v bylinách Vaše telo jednoducho ocení. Po športe, náročnom dni plnom stresu alebo keď máte chvíľku pre seba.

article-img

GINGERY LINE v novom!


27.11.2015

Pre tohtoročnú jeseň prichádza značka Biogena s novou koncepciou rady ovocných čajov so zázvorom: Gingeryline. Tá získala nový atraktívne farebný vzhľad s originálnou kresbou, prvky ručného písma a novou vylepšenou recepturou s vyšším podielom zázvoru.

article-img

Vitajte v čajovej továrni Mr. Ňouska!


27.11.2015

Ahoj, ja som Mr. Ňousek a toto je moja kamarádka Čajkalajka, spolu Vám ukážeme našu čajovú továreň a nové čaje i kúpele pre skutočných drobcov!

article-img

Nový obchod, ktorý má otvorené 24 hodín denne


6.1.2015

20.1.2015 - dnes sme otvorili prvý obchod Biogena na Slovensku.